Wyszukiwarka Kandydatów

bezpłatne szkolenia online

Chcesz dopiero poznać Wyszukiwarkę? A może interesują Cię tylko bardziej zaawansowane zastosowania lub masz po prostu w danym temacie kilka pytań? Skorzystaj z odpowiedniej formy szkolenia:

1. Wyszukiwarka Kandydatów - poziom podstawowy

Zapisz sie, jeśli jeszcze nie miałeś okazji pracować na Wyszukiwarce lub korzystać z wszystkich funkcjonalności. Dowiesz się, jak wyszukiwać, tworzyć zapamiętane kryteria i projekty oraz co pisać do kandydatów.

2. Wyszukiwarka Kandydatów - poziom zaawansowany

Szkolenie dla tych, którzy znają wszystkie funkcjonalności narzedzia. Nauczysz się "kombinować" podczas wyszukiwania oraz korzystać z operatorów logicznych w "Szukanej frazie". Dowiesz się też, jak jeszcze można usprawnić pracę dzięki innym zastosowaniom zapamiętanych kryteriów, współdzieleniu projektów i notatek.

3. Konsultacje

Każdy termin konsultacji dotyczy innego wąskiego zagadnienia, np. pisania wiadomości do kandydatów czy rekrutacji do konkretnej branży. Pierwsze 15-20 minut należy do prowadzącego, natomiast później następuje sesja Q&A (pytań i odpowiedzi). W ramach szkolenia uczestnicy mogą konsultować własne przykłady.

 

Masz pomysł na temat przewodni konsultacji? Napisz do nas: szkolenia@goldenline.pl

 * Każde szkolenie trwa ok. 40-45 minut.

 

Prowadzące:

Ala_avek_mini.jpg

Alicja Arndt

Manager ds. Edukacji,
GoldenLine.pl

 

Ada

Adrianna Modzelewska

Specjalista ds. narzędzi rekrutacyjnych, GoldenLine.pl

Wymagania techniczne:

Platforma, na której odbywają się szkolenia, to Citrix Gotowebinar. Wymaga ona pobrania bezpłatnej aplikacji Citrix Launcher. Po rejestracji otrzymasz w mailu swój indywidualny link do pokoju szkoleniowego. (Każde szkolenie ma własne dane dostępowe.) Wystarczy kliknąć go w dowolnym momencie, aby pobrać aplikację. Instalacja zajmuje ok. 2-3 minuty. Nie wymaga uprawnień administratora ani hasła. Możliwe jest skorzystanie z aplikacji mobilnej.

Szczegółowa specyfikacja techniczna.

Weryfikacja kompatybilności systemu.


Logowanie do pokoju:

Aby wejść do pokoju szkoleniowego, kliknij Twój indywidualny link, który został przesłany w potwierdzeniu/przypomnieniu. Automatycznie włączy się pobrana wcześniej aplikacja Citrix Launcher. Do czasu rozpoczęcia szkolenia przez prowadzącego będziesz widzieć komunikat Waiting for organizer (W oczekiwaniu na organizatora). Hasło i login potrzebne są jedynie prowadzącemu, pokój włączy się automatycznie po rozpoczęciu webinaru przez prowadzącego.
Mikrofon i kamera nie będą potrzebne - pytania możesz zadawać na czacie.