Jak zarządzać opiniami o pracodawcy w sieci?

bezpłatne webinarium
18.07.2017
10:30

Jak wynika z badania GoldenLine.pl, 63% kandydatów szuka informacji o pracodawcach w serwisach internetowych. Dlatego jako pracodawca warto być na bieżąco z opiniami, jakie pojawiają się w internecie na temat firmy.

Zapisz się na webinarium i dowiedz się:

  • jak monitorować opinie w sieci
  • w jaki sposób nimi zarządzać
  • jak na nie reagować 

Czas trwania: 60 minut 


Prowadzący:

foto2017.jpg

Mikołaj Winkiel

Chief Evangelist w Brand24

Profesjonalnie i hobbystycznie zajmuje się marketingiem, Internetem i mediami społecznościowymi, starając połączyć te tematy w jedność. Pracując w dużej agencji nauczył się, czym jest marketing internetowy, a pracując w mniejszej agencji dowiedział się, jak go robić skutecznie i sprawnie. Był social media managerem, content managerem, analitykiem i sprzedawcą. Ciągle wykorzystuje zdobyte doświadczenie, szkoląc z monitoringu Internetu podczas licznych prelekcji na m.in.: Marketing Day, Pipeline Summit, Forum Inbound Marketing, Kongresie Praktyków biznesu czy Kongresie Business Inteligence. Jest współautorem Biblii E-Biznesu i innych, licznych publikacji, prowadzi zajęcia na wielu uczelniach (m.in. UW, SWPS, AGH). Od 2016 roku prowadzi zajęcia Data & Web Mining na WH AGH w Krakowie. Od 2011 roku w Brand24 zajmuje się obsługą kluczowych klientów, marketingiem i „ewangelizacją” branży reklamowej. 

Małgorzata_Wojciekiewicz.jpg

Małgorzata Wojciekiewicz

Strategic Client Manager w GoldenLine

Mówią o niej, że jest lwicą negocjacji i narzędzi rekrutacyjnych, która zawsze potrafi doradzić klientom odpowiednie rozwiązania. W pracy słynie przede wszystkim z ciętego języka, ale również zaangażowania i pracowitości.

Organizator
Goldenline

Wymagania techniczne:

Platforma, na której odbywają się szkolenia, to Citrix Gotowebinar. Wymaga ona pobrania bezpłatnej aplikacji Citrix Launcher. Po rejestracji otrzymasz w mailu swój indywidualny link do pokoju szkoleniowego. (Każde szkolenie ma własne dane dostępowe.) Wystarczy kliknąć go w dowolnym momencie, aby pobrać aplikację. Instalacja zajmuje ok. 2-3 minuty. Nie wymaga uprawnień administratora ani hasła. Możliwe jest skorzystanie z aplikacji mobilnej.

Szczegółowa specyfikacja techniczna.

Weryfikacja kompatybilności systemu.

Logowanie do pokoju:

Aby wejść do pokoju szkoleniowego, kliknij Twój indywidualny link, który został przesłany w potwierdzeniu/przypomnieniu. Automatycznie włączy się pobrana wcześniej aplikacja Citrix Launcher. Do czasu rozpoczęcia szkolenia przez prowadzącego będziesz widzieć komunikat Waiting for organizer (W oczekiwaniu na organizatora). Hasło i login potrzebne są jedynie prowadzącemu, pokój włączy się automatycznie po rozpoczęciu webinaru przez prowadzącego.
Mikrofon i kamera nie będą potrzebne - pytania możesz zadawać na czacie.