<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1770263743193376&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Ocena pracownicza, czy to ma sens?

Nagranie webinarium z Andrzejem Borczykiem

Czy oceny pracownicze są potrzebne? Jak często je prowadzić? To tylko z niektóre pytań, które stoją przed osobami zajmującymi się oceną pracowników.

 

Weź udział w webinarium i dowiedz się:

- jakie wyzwania wiążą się z ocenianiem pracowników

- dlaczego system ocen jest częścią strategii i kultury organizacji

- jakie są zasady skutecznego oceniania

- w jaki sposób wdrożyć oceny

 

Gość specjalny

ABorczyk.png

Andrzej Borczyk

Dyrektor Personalny w Grupie Żywiec

Karierę zawodową rozpoczął jako Przedstawiciel Handlowy w firmie Mars/Masterfoods w 1995 roku. Po roku zarządzał swoim pierwszym zespołem sprzedaży. Następnie kierował działem szkoleń, a w kolejnym kroku objął obowiązki Kierownika Regionalnego Sprzedaży zarządzając sprzedażą na terytorium 1/3 Polski. Później na stanowisku Sales Operations Manager koordynował operacje wspierające dział sprzedaży. Pracę w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi podjął w 2003 roku jako Business Partner dla obszaru Supply, a następnie awansował na stanowisko Resourcing and Talent Development Director. W tej roli tworzył strategię rekrutacji i rozwoju budując Employer Branding, Programy Graduackie, sukcesję oraz programy rozwoju kompetencji w Polsce oraz regionie CEE.

W 2008 roku Andrzej dołączył do firmy Diageo, gdzie pełnił funkcję Dyrektora HR na Polskę, a następnie także na rynki dystrybucyjne Europy Centralno – Wschodniej. Był odpowiedzialny za strategię dotyczącą zasobów ludzkich i jej wdrażanie w całej organizacji.Pod koniec  2010 roku dołączył do Microsoft na stanowisko Dyrektora HR  realizując  strategię rozwoju kapitału ludzkiego oraz  koordynował szkolenia rozwoju kluczowych kompetencji na poziomie CEE. Do Grupy Żywiec Andrzej dołączył w kwietniu 2016 roku na stanowisko Dyrektora Personalnego w randze Członka Zarządu.


 

...

Prowadząca

gosia.png

Małgorzata Wojciekiewicz

Strategic Client Manager w GoldenLine

Dba o wyposażenie klientów w narzędzia, które nie tylko mają promować pożądany wizerunek pracodawcy, ale też podnosić efektywność działań zespołów rekrutacyjnych i obniżać koszty dotarcia do pasywnych kandydatów z pożądanej grupy docelowej.

...

FAQ


Q: Jak dugo trwa szkolenie  >>>  Pokaż odpowiedź


Q: Czy potrzebuję specjalnego programu, aby wziąć udział w szkoleniach?  >>>  Pokaż odpowiedź


Q: Jak wygląda szkolenie?  >>>  Pokaż odpowiedź


Q: Czy szkolenie będzie nagrywane? Skąd nieobecni będą mogli je pobrać?  >>>  Pokaż odpowiedź


Q: Czy trzeba mieć w GoldenLine Profil Pracodawcy, aby wziąć udział w szkoleniu?  >>>  Pokaż odpowiedź


Q: Ile kosztuje udział w szkoleniu?  >>>  Pokaż odpowiedź


Q: Czy istnieje limit uczestników z jednej firmy?  >>>  Pokaż odpowiedź