Nie bądź jak Grinch,
zrób pracownikom Święta!

Specjalne seminarium online z Elizą Czyżewską

Zapraszamy do przesłuchania nagrania ze specjalnego świątecznego seminarium online z Elizą Czyżewską, która w trakcie spotkania opowiedziała o tym, dlaczego warto organizować Święta w firmie, w jaki sposób angażować pracowników w ich przygotowanie oraz podpowiedziała, jakie atrakcje wybrać.

 

eliza_czyzewska_07.png

Eliza Czyżewska

Gość specjalny

z wykształcenia psycholog, z doświadczeniem w firmach szkoleniowych, eventowych i konsultingowych. Swego czasu menedżer do spraw personalnych, obecnie realizuje projekty z zakresu szkoleń, edukacji i organizacji wydarzeń. Redaktorka w portalu osobyzasoby.pl. Ciągle poszukuje nowych inspiracji. Prywatnie zakochana w podróżowaniu, zawsze ambitnie i zawsze w konkretnym celu. Spełnia się biegając po górach.

...
gocha_w_03.png

Alicja Arndt

Prowadząca

od 4 lat związana z branżą rekrutacyjną. W GoldenLine odpowiada m.in. za szkolenia produktowe z Wyszukiwarki Kandydatów oraz cykl Akademii (Profesjonalnej Rekrutacji i Profesjonalisty EB). Z wykształcenia ekonomistka – ukończyła Stosunki Międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej, obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich.

...